Autor Wątek: Wznowienie treningów po przerwie - pytanie  (Przeczytany 66 razy)

ValiooX

• Newbie
  • *
Wznowienie treningów po przerwie - pytanie
« dnia: Wrzesień 13, 2017 »
Witajcie!

Może na początku napiszę coś o sobie, może to wam trochę pomóc w odpowiedzi na moje pytania.
Więc mam blisko 19 lat, od 8 roku życia przez 9 lat trenowałem p.ręczną na poziomie kadry polski, oraz MMA ukierunkowane z Muay Thai. W 2013 roku podczas zgrupowania zerwałem więzadła w lewym kolanie, jednak kontuzja jest w 100% wyleczona. Coś z bierzacych to naderwany przyczep mięśnia czworogłowego, miewam problemy z barkami.
Moja przerwa wynosiła właściwie przeszło rok, przez ten czas kiedy nie mogłem nic trenować moje życie polegało na imprezach, co za tym idzie jakiś McDonald o godzinie 2giej w nocy więc przy wzroście ok. 182 cm z wagi 72 kg (8% tłuszczu) dobiłem do 84 kg. Trenuję kalistenikę więc z tym wiążcie jakąś pomoc. Odczuwam znaczny spadek siły, kiedy rok temu byłem w stanie wykonać bez problemu 30 poprawnych szerokich pompek (broda klatka biodra dotykają podłogi) to dzisiaj mam problem przy 8. Czuję, że mam sparciałe barki, jednakże z tym sobie poradzę sam robiąc obwody barkowe.

Planuję wykupić dietę jednakże nie wiem jaki cel zaznaczyć, czy schudnąć czy zwiększyć siłę. Chcę jak najbardziej szczegółowo opisać wszystko, aby ktoś mógł mi jak najlepiej pomóc :)

Maksym Riznyk

• Global Moderator
  • Newbie
Odp: Wznowienie treningów po przerwie - pytanie
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 19, 2017 »
Siemanko witam na forum.
No Panie poszedłeś w najgorszą stronę z tymi imprezami....jak idę do pracy o 6:00 to często widzę
tych niedobitków....niestety.
Zdecydowanie w ankiecie zaznacz opcje redukcja
Jak przedmówca zaznaczył ekspert po zapoznaniu się z ankietą oraz zdjęciami podpowie najlepszą opcje.
Pozdrawiam :)
Porady treningowe FaceBook:
[link widoczny po zalogowaniu]
Poradniki YouTube:

ValiooX

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 19, 2017 »
No tak już bywa kiedy nie możesz robić nic w wolnym czasie z sobą to zaczynasz spotykać się więcej z dziewczyną, znajomymi + do tego wakacje to tak bywa. Sam pracuje jako barman i widok niedobitków kompletnie mnie nie dziwi, tym bardziej wracając o 5-6 rano do Bydgoszczy widzę tłumy pod Makiem XD

PS. Tak Maksym, trenuję z Jordanem :D

Maksym Riznyk

• Global Moderator
  • Newbie
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 20, 2017 »
aaa więc o trening nie musisz się martwić ;)
W takim razie życzę powodzenia !
Trafiłeś pod odpowiednią opiekę i imprezy juz raczej zostawisz.
Pozdrowienia dla klubowiczów :)
Porady treningowe FaceBook:
Poradniki YouTube:

Abetalipoproteinemia

• Global Moderator
  • Newbie
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 20, 2017 »
Cześć!

Myślę, że eksperci sami rozwiążą Twój problem. Kupując plan wypełniasz bardzo szczegółową ankietę dietetyczno-treningową gdzie możesz opisać całą historię swojej przygody ze sportem i wspomnieć o rocznej przerwie. Natomiast ekipa Fabryki Siły z pewnością zaproponuje najbardziej korzystne dla Ciebie rozwiązanie.