Autor Wątek: Problem ze łzawieniem oczu  (Przeczytany 377 razy)

Dekret

• Newbie
  • *
Problem ze łzawieniem oczu
« dnia: Grudzień 13, 2017 »
Mam od jakiegoś czasu problem z łzawieniem oczu. Podczas pracy przy komputerze czy też czytaniu oczy bardzo mi łzawią. Okulista polecił mi wybranie się do centrum medycznego -  [link widoczny po zalogowaniu]. Może ktoś powiedzieć coś więcej na temat tego miejsca?

Abetalipoproteinemia

• Global Moderator
  • Full Member
Odp: Problem ze łzawieniem oczu
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 04, 2018 »
Mam od jakiegoś czasu problem z łzawieniem oczu. Podczas pracy przy komputerze czy też czytaniu oczy bardzo mi łzawią. Okulista polecił mi wybranie się do centrum medycznego -  [link widoczny po zalogowaniu]. Może ktoś powiedzieć coś więcej na temat tego miejsca?

Niejednokrotnie problem ze łzawiącymi oczami nie musi mieć podłoża okulistycznego lecz laryngologiczne. Czasami może być tak, że problemy z zatokami może powodować takowe efekty. Niemniej jednak, lekarzem nie jestem i radzę wybrać się do specjalisty :).

Dekret

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 13, 2018 »
Byłem w [link widoczny po zalogowaniu], zrobili mi badania i jestem umówiony na zabieg początkiem marca. Ogólnie dosyć sprawnie udało się wszystko załatwić, bo byłem niedawno i myślałem, że będę musiał czekać z pół roku.

Abetalipoproteinemia

• Global Moderator
  • Full Member
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 17, 2018 »
Byłem w [link widoczny po zalogowaniu], zrobili mi badania i jestem umówiony na zabieg początkiem marca. Ogólnie dosyć sprawnie udało się wszystko załatwić, bo byłem niedawno i myślałem, że będę musiał czekać z pół roku.

Daj znać na czym koniec końców stanęło i trzymam kciuki by było wszystko ok!