FabrykaSily.pl

Fabryka Siły => Odżywianie => Wątek zaczęty przez: killer00000 w Lipiec 25, 2018

Tytuł: Dieta (chudy z brzuchem)
Wiadomość wysłana przez: killer00000 w Lipiec 25, 2018
Witam,

chciałbym popracować trochę nad swoją sylwetką, ponieważ jestem dosyć szczupłą osobą natomiast poprzez zaniedbanie przez studia i niezdrowe żywienie mam spory brzuch i śmiesznie to wygląda. Jak dobrze rozumiem na takie coś się mówi "skinny fat" :) Przeglądałem sporo stron i filmików o dietach itp itd. ale każdy mówi swoje i bardzo ogólnie dlatego chciałem zapytać się bezpośrednio kogoś kto się na tym zna co można z tym zrobić ? Chodzi mi o zbudowanie trochę mięśni szczególnie klatki piersiowej i rąk, a przede wszystkim pozbycie się tego bębna na brzuchu. Jako, że jestem zielony w tym temacie chciałbym się zapytać o jakąś dietę którą mógłbym zastosować i do tego jakieś ćwiczenia. Jeżeli jest to możliwe to ćwiczenia domowym sposobem, ponieważ nie przepadam za siłownią no i żeby dieta nie była aż tak bardzo kosztowna, ponieważ finanse mam mocno ograniczone. Dorzucam zdjęcia, żeby lepiej zilustrować problem.
Dodam jeszcze, że zacząłem codziennie (oprócz niedzieli) jeździć na rowerze (30 km w ok 2 godz) oraz ograniczyć jedzenie do dosyć sytego śniadania ok 10:00 i dużego jogurtu po rowerze ok godz. 18:00, ale jak się doczytałem jest to duży błąd.

wiek: 25 lat
waga: 93 kg
wzrost: 185 cm

Niestety przez jakiś błąd nie mogę przesłać zdjęć.. Dodaję w linku:
https://zapodaj.net/8c7f7d6ad9d70.jpg.html
https://zapodaj.net/b3e7a8522e78f.jpg.html
Tytuł: Odp: Dieta (chudy z brzuchem)
Wiadomość wysłana przez: Ekspert Fabryki Siły w Lipiec 26, 2018
Zdecydowanie w pierwszej kolejności musisz się skupić na pozbyciu się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Dopiero po tym etapie przejdź do budowania mięśni. Oczywiście wszystko opiera się na diecie, bez niej nie będzie efektów, lub będa one kosztem Twojego zdrowia, sposób odżywiania jaki przedstawiłeś będzie bardzo zły w skutkach dla Ciebie, dlatego już teraz zacznij jeść regularnie, mniejsze posiłki, dużo warzyw.
Jeżeli chodzi o skomponowanie diety, możesz spróbować z Fabryką Siły, eksperci przygotują wszystko pod Twoje możliwości i preferencje. Przygotują także ćwiczenia które możesz wykonywać w domu.

Początki są najtrudniejsze, ale nie ma co się poddawać.
Pozdrawiam.