FabrykaSily.pl

Fabryka Siły => Odżywianie => Wątek zaczęty przez: antek1988 w Kwiecień 08, 2015

Tytuł: Jak przytyc??
Wiadomość wysłana przez: antek1988 w Kwiecień 08, 2015
Witam. Chciabym bardziej wdrozyc sie w dobry sposob odzywiania ktory pozwoli mi przytyc. Jest ktos chetny na ulozenie diety??
Tytuł: Odp: Jak przytyc??
Wiadomość wysłana przez: Kuba96 w Kwiecień 09, 2015
Cześć. Za układanie diet, bądź treningów bierze się pieniądze. My bezinteresownie możemy Ci tutaj POMÓC ją ułożyć.  Zacznij od obliczenia swojego zapotrzebowania kalorycznego. Do otrzymanego wyniku dodaj 200-300 kcal, makroskładniki ustal sobie: białko - 2g na 1kg masy ciała, tłuszcze - 1g na 1kg masy ciała, węglowodany - reszta zapotrzebowania. Według tego ułóż sobie diete, rozkładając wszystko na 5-6 pełnowartościowych posiłków. Bazuj na produktach pełnowartościowych i jak najmniej przetworzonych.
Tytuł: Odp: Jak przytyc??
Wiadomość wysłana przez: hiena34 w Kwiecień 26, 2015
Ciężko jest od tak powiedzieć jak przytyć. Każdy organizm jest inny i wymaga innych działań. NA prawdę powinieneś zgłosić się do specjalistów, którzy dobiorą dietę i ćwiczenia odpowiednie do Twojego ciała i jego preferencji.
Tytuł: Odp: Jak przytyc??
Wiadomość wysłana przez: Grammatikk w Kwiecień 27, 2015
Aby przytyc trzeba dostarczać więcej kalorii niż organizm dziennie spala + odpowiednia dawka makroskładników. Do tego nie potrzeba specjalistów bop z odrobiną chęci można sobie proadzić korzystając z wiedzy tego forum i jego użytkowników ;)