FabrykaSily.pl

Fabryka Siły => Odżywianie => Wątek zaczęty przez: DeDe1909 w Październik 08, 2020

Tytuł: Jakie produkty sprzyjają szybkiemu odchudzaniu?
Wiadomość wysłana przez: DeDe1909 w Październik 08, 2020
Jakie produkty sprzyjają szybkiemu odchudzaniu?
Jak się odżywiać żeby szybko spalić tkankę tłuszczową?
Kiedy jeść ile jeść i co jeść?
Jakich produktów itp. nie jeść żeby nie hamować odchudzania?
Jakie produkty jeść żeby były dobre do odchudzania?

Tytuł: Odp: Jakie produkty sprzyjają szybkiemu odchudzaniu?
Wiadomość wysłana przez: Ekspert Fabryki Siły w Listopad 19, 2020
Hej :) Pytanie które zadałeś ma bardzo obszerną odpowiedź, tak naprawdę na ten temat można by było napisać książki, Postaram się odpowiedzieć po krótce na każde z tych pytań.

Jakie produkty sprzyjają szybkiemu odchudzaniu? - z pewnością produkty nieprzetworzone, warzywa oraz owoce, produkty bez cukru, produkty o stosunkowo niskim indeksie glikemicznym.

Jak się odżywiać żeby szybko spalić tkankę tłuszczową? - regularnie i w kontrolowany sposób, czyli jeść w miarę równych odstępach czasu, unikać jakiegokolwiek podjadania.

Kiedy jeść ile jeść i co jeść? - To pytanie jest połączeniem 2 poprzednich - jedz produkty zdrowe oraz regularnie w wyznaczonych przez siebie momentach dnia. Dzień można podzielić na 3-4-5 posiłków, wszystko zależy od tego jak wygląda dzień.

Jakich produktów itp. nie jeść żeby nie hamować odchudzania? - produktów wysoko przetworzonych, takich które zawierają dużą ilość cukru oraz tłuszczów.

Jakie produkty jeść żeby były dobre do odchudzania? - jest to takie samo pytanie jak to pierwsze.

Mam nadzieję, że choć trochę rozjaśniłem, jeżeli nie, możesz śmiało zadawać pytania, im będą one bardziej konkretnie skierowane, tym lepszą odpowiedź dostaniesz:)
Pozdrawiam!