FabrykaSily.pl

Fabryka Siły => Odżywianie => Wątek zaczęty przez: Rebel_roxx w Lipiec 07, 2020

Tytuł: Redukcja i dieta pytania
Wiadomość wysłana przez: Rebel_roxx w Lipiec 07, 2020
Witam mam 180 wzrostu i waże obecnie 78,5 kilo.
Współpracuje z fabryka sily od miesiąca. Mam plan zywieniowy i treningowy. Co tydzień dokładam trochę ciężarów i jest ciągle progres . Startowałem z 83 kilo .
Mam 2300 kcal w diecie . I schudłem 1kg na tydzień co mnie zadowala.  Chce zrobić rzeźbe, mam lekki brzuszek .
Od razu mówię że mój dzien wygląda tak.
14:00 pobudka 1 posiłek,  praca ,2 posiłek 18-19 ,praca ,3posilek 23-24, o 1 :00 idę do pracy kurier do godz 7 rano  po pracy posiłek i 8 rano idę spać.
Nie udaje mi się utrzymać tej diety 100 procentowo ,w sensie czasem zjem 3 posiłki czasem 4 . Jak jakiś posiłek mi nie smakuje z danego dnia to biorę inny posiłek z innego dnia o tych samych wartościach odżywczych .
Trenuje 2-3 razy w tygodniu.
Po każdym treningu biorę białko suplement
I rano porcje witamin i kwasów omega 3

Nie jestem ociążały co jest na plus
Waga spada ,efekty trochę są .
Czy przy takim podejściu w ciągu następnych 3 miesięcy wyrzezbie się,tak aby stracić oponke z brzucha? Czy robie coś źle.  Kilka dni w tygodniu zdarzyło mi się zjeść tylko 3 posiłki co daje jakieś 1800 kcal .. Czy jak mniej jej przy redukcji to jest błąd?
Tytuł: Odp: Redukcja i dieta pytania
Wiadomość wysłana przez: Ekspert Fabryki Siły w Sierpień 24, 2020
Niestety nie da się określić tego czy przez 3 miesiące uda się zrzucić oponkę, z pewnością im lepiej będą realizowane plany, tym lepsze efekty będziesz osiągać. Oczywiście nie jest błąd jeżeli jednorazowo nie uda się zjeść wszystkich posiłków, jednak aby odpowiednio ciało reagowało na dietę i aby eksperci mogli odpowiednio wprowadzać zmiany, wszystkie założenia powinny być realizowane zgodnie z planami.