FabrykaSily.pl

Fabryka Siły => Odżywianie => Wątek zaczęty przez: killer00000 w Sierpień 11, 2018

Tytuł: Zamiana posiłków w diecie od FS
Wiadomość wysłana przez: killer00000 w Sierpień 11, 2018
Witam

Mam takie pytanie (może się wydawać głupie, ale wolę się upewnić) jestem na diecie od Fabryki Siły i chciałbym wiedzieć czy jeżeli mam ułożone posiłki na 16 dni (czyli 8 posiłków powtarzających się przez 2 dni) to czy mogę np zamieniać je między sobą dniami ? Tzn. wybieram sobie posiłki które powinienem zjeść za parę dni np dzisiaj czy muszę się sztywno trzymać danych posiłków w danych dniach tak jak mam podane w kalendarzu ? Albo dla przykładu  taka skrajna sytuacja, że wybieram sobie jeden zestaw posiłków z danego dnia i jem to samo przez 16 dni (oczywiście wątpię kto by chciał tak zrobić ale pytam z ciekawości) ?
Albo czy można zamieniać jedzenie nie całymi dniami tylko np. zjeść śniadanie, drugie śniadanie, obiad z jednego dnia, a kolację np wybrać sobie z innego dnia ?

Tytuł: Odp: Zamiana posiłków w diecie od FS
Wiadomość wysłana przez: Ekspert Fabryki Siły w Sierpień 13, 2018
Witam
Dieta bilansowana jest w ciągu całego tygodnia, dlatego można wymieniać posiłki ale w stosunku 1 do 1, tak aby ostatecznie cały plan został zrealizowany (np. kolację z poniedziałku zjeść we wtorek a a wrotku w poniedziałek). Powtarzanie tylko niektórych, wybranych posiłków zaburzy podaż poszczególnych składników odżywczych. Jeśli nie odpowiada Panu któryś ze składników posiłku może go Pan wymienić na inny korzystając z kalkulatora wymienników.

Prosimy wszelkie pytania kierować bezpośrednio poprzez zakładkę kontakt z ekspertem.

Pozdrawiam.