FabrykaSily.pl

Fabryka Siły => Odżywianie => Wątek zaczęty przez: walijski w Styczeń 31, 2015

Tytuł: Zrzucenie brzucha
Wiadomość wysłana przez: walijski w Styczeń 31, 2015
Niestety nadeszła pora jednak sięgnąć po poradę.
Mam 18 lat, 185cm wzrostu i ważę ok. 95 kg.
Trzeba się wreszcie wziąć za siebie i schudnąć, tylko od czego zacząć? Dobrej diety? A może aerobów?
Nie mam raczej dostępu do siłowni, nie mam grubych rąk, nóg, jedynie duży brzuch i troche za duże jak na faceta cycki i może lekko za grube uda..
I ostatnio (w okresie, gdy mniej jadłem niż zwykle, przez jakiś tydzień, nie ma żadnej możliwości bym wtedy przytył, pojawiło się kilka rozstępów na brzuchu, co jest mega wstydliwe, uporczywe, itd, a także dziwne, bo nie tyłem)....
Liczę na szybką pomoc, muszę się za siebie wziąć, bo sobie się nie podobam, nie mówiąc o innych.
Pozdrawiam,
Walijski.
Tytuł: Odp: Zrzucenie brzucha
Wiadomość wysłana przez: Kuba96 w Luty 01, 2015
Dobrze by było, gdybyś zapisał się na siłownie, bo jeśli bez treningu będziesz stosował diete to po prostu zamienisz się w chudego chłopaka. Ten wybór już należy do Ciebie. Co do diety to na sam początek musisz obliczyć swoje zapotrzebowanie na energie. Od otrzymanego wyniku odejmij 200-300 kcal i pod to ułóż sobie diete (Makroskładniki: Węglowodany 50%, białko 30%, tłuszcze 20%). Następnie weź się za układanie diety. Bazuj na produktach pełnowartościowych i jak najmniej przetworzonych. Rozbij wszystko na 5-6 posiłków.
Tytuł: Odp: Zrzucenie brzucha
Wiadomość wysłana przez: walijski w Luty 02, 2015
W tym problem, że do najbliższej siłowni mam 26-30 km.  Tak, wiocha jak ****..  I niestety nie mam możliwości się zapisać, myślałem o ćwiczeniach w domowych warunkach, brzuszki, abs, itd.
Tytuł: Odp: Zrzucenie brzucha
Wiadomość wysłana przez: Kuba96 w Luty 02, 2015
Jeśli chcesz po prostu schudnąć, to tak jak mówie - dieta wystarczy. Nie chcesz muskulatury - nie potrzebujesz siłowni. Warto w takim razie dodać jakąś aktywność fizyczną ok. 3 razy w tygodniu po min. 30 min.