Autor Wątek: Trening siłowy a bieganie.  (Przeczytany 132 razy)

NepzDreaper

• Newbie
  • *
Trening siłowy a bieganie.
« dnia: Czerwiec 20, 2019 »
Witam. Pierwszy raz piszę na forum, więc proszę o wyrozumiałość. Chcialbym połączyć trening siłowy z bieganiem. Co o tym sądzicie, dobry pomysł? Na siłowni ćwiczę 3x w tygodniu, poniedziałek, środa, piątek. Biegać chciałbym też 3x w tygodniu, wtorek, czwartek, sobota. Waże 100 kg i chcę zejść do 85 ale bez utraty mięśni, żeby spalić sam tłuszcz. Zażywać bialko po bieganiu czy to nie wystarczy?
Na siłowni przed teningiem zażywam Shotguna X5 z VPX, a po treningu Sitec Nutrition 100% Whey Isolate - białko.

fabryka_siły

• Newbie
  • *
Odp: Trening siłowy a bieganie.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 20, 2019 »
Jaki masz staż?

NepzDreaper

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 21, 2019 »
Ćwiczyłem 1.5 roku, miałem pół roku przerwy i teraz zacząłem już kolejne pół roku. A i do tego pytania, jeżeli nie chce tracić na masie mięśniowej, a tracić tłuszcz to jaki system treningowy robić? FBW, partiami 3x w tygodniu czy jeszcze jakiś inny?

Ekspert Fabryki Siły

• Global Moderator
  • Sr. Member
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 26, 2019 »
FBW to dobre rozwiązanie, nie będziesz katować mięśni, a jednak stały trening utrzyma w nich anabolizm. Nie obawiaj się tak bardzo utraty mięśni. Jeżeli redukcje rozłożysz odpowiednio w czasie, będziesz się dobrze regenerował, to spadki będą minimalne. Nie tak łatwo spalać tkankę mięśniową. Pamiętaj tylko, że dieta będzie odgrywała kluczową rolę.Słuchaj swojego organizmu, jak ni będziesz miał siły robić treningu to lepiej jak zrobisz dzień lub 2 dni przerwy niż  jak będziesz się przemęczał.
Pozdrawiam.