Autor Wątek: Brak potencjału genetycznego  (Przeczytany 155 razy)

gmy15

• Newbie
  • *
Brak potencjału genetycznego
« dnia: Luty 13, 2018 »
Witam wszystkich forumowiczów otóż mam taki problem ćwiczę od listopada 2017 do dnia dzisiejszego i moje pytanie jest następujące ile udało się wam nabrać czystego mięśnia moja wcześniejsza waga to 78 aktualna 82 i dalej stoi i praktycznie nic się nie zmienia podkreślam że diete mam na 3200kcaal ciężko mi dziennie tyle zjeść pracuję w firmie non stop jestem w pracy mój wiek 21 wzr 193 przedramiona są dalej chude i przez to zaczyna się wątpić w efekty ''naturala'' moja suplementacja to białko wpc kreatyna t.c.m jabłczan kreatyny i bcaa olimp ale nie wiele pomogła suplementacja praktycznie 0%. I teraz nasuwa się pytanie czy jest ktoś kto by mógł powiedzieć doświadczony co poleca środki SAA i jakie efekty mogę się spodziewać i jak zacząć cykl by w końcu nabić mięśnia i wagi by potem normalnie dalej ćwiczyć bez saa

Ekspert Fabryki Siły

• Global Moderator
  • Full Member
Odp: Brak potencjału genetycznego
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 08, 2018 »
Witam,

to co się pierwsze rzuca na myśl to kwestia kaloryczności diety, niestety może się okazać, ze potrzebujesz jeszcze więcej energii dostarczać z pokarmu. Dodatkową kwestią jest sam trening, odpowiednie parametry powinny zapewnić stałe bodźcowanie mięśni do rozwoju. Odradzam stosowanie środków SAA za równo ze względów zdrowotnych jak kwestii psychologicznych, wiele osób zaczynając mówiła, ze to tylko raz, po czym ciągnęło się to znacząco dłużej.
Polecam zweryfikować poprawność treningu oraz diety.

Pozdrawiam.