Autor Wątek: Plan treningowy, dieta  (Przeczytany 85 razy)

Ivanovsky

• Newbie
  • *
Plan treningowy, dieta
« dnia: Luty 13, 2020 »
Witam.
Postanowiłem zrobić swoją siłownię w domu. Jak narazie mam tylko giętą sztangę, prostą sztangę, dwie hantle, ławeczkę i drążek do podciągania plus obciążenie.
Chciałbym zmienić swoją sylwetkę. Ostatnimi czasy trochę mi się przytyło. Aktualnie ważę 89kg przy 180cm wzrostu. Pracuję w biurze więc jakiejś specjalnej formy ruchu tu nie mam. Chciałbym was prosić żeby ktoś doradził mi jak powinny wyglądać moje treningi oraz dieta. Nie wiem co powinienem robić sobie na śniadanie do pracy żeby sprawnie zrzucić te 15kg oraz jakie ćwiczenia wybrać patrząc na mój sprzęt. Dodam też że ostatnio zacząłem biegać. Co prawda nie są to długie trasy ale staram się wyciskać z siebie jak najwięcej. Doradzicie coś ? Naprawdę mi zależy.
Dziękuje.

Dodam że posiadam suplementy diety takie jak cm3 oraz białko.
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2020 wysłana przez Ivanovsky »

Ekspert Fabryki Siły

• Global Moderator
  • Sr. Member
Odp: Plan treningowy, dieta
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 17, 2020 »
Jeżeli chodzi o metodę treningową to zdecydowanie wybierz FBW. Wykonuj takie treningi aby na każdym wykonywać ćwiczenia całego ciała. Co do samego doboru ćwiczeń skorzystaj z atlasu Fabryki siły, znajdziesz tam ćwiczenia które możesz ze spokojem wykonywać przy użyciu dostępnego Ci sprzętu. Jeżeli chodzi o dietę to jest to zbyt obszerny temat, najważniejsze jest abyś jadł regularnie, nie podjadał pomiędzy posiłkami i korzystał ze zdrowych produktów. Jeżeli chcesz dokładnie się dowiedzieć co możesz jeść i ile polecam dietę z fabryki, wtedy po dokładnej ankiecie dostaniesz gotowy jadłospis na każdy dzień, wraz z listą zakupową. Dodatkowo rozszerzając pakiet o trening, trener ustali dla Ciebie odpowiedni plan z uwzględnieniem umiejętności, doświadczenia i dostępnego dla Ciebie sprzętu.
Pozdrawiam!