Autor Wątek: Trening FBW dla początkującego  (Przeczytany 1902 razy)

ichanek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
Trening FBW dla początkującego
« dnia: Wrzesień 07, 2020 »
Cześć, mam 23 lata, 168cm wzrostu oraz ważę 60kg. Dopiero zaczynam przygodę z wysiłkiem fizycznym i chciałbym prosić o pomoc w doborze treningu w domu. Posiadam drążek oraz kółko abs po siostrze :P
Moja sylwetka jest typowo skinny fat - wyglądam jak kościotrup z tłuszczem na brzuchu i klatce piersiowej.
Zjadam około 2000 kcal, oprócz treningów mam zamiar skakać na skakance po około 15/30 min dziennie aby spalić trochę kalorii.
Aktualnie jestem w stanie zrobić maksymalnie 9 pompek (ta 9 to już tak z resztek sił), podciągnąć się podchwytem 2 razy lub nachwytem raz.
Ciężko jest znaleźć w internecie coś konkretnego dla mnie z racji tego, że jestem dość słaby więc byłbym bardzo wdzięczny w pomocy z doborem ćwiczeń, ilości serii oraz powtórzeń. Chciałbym ćwiczyć co 2 dzień do godzinki czasu.
Nie stać mnie niestety na sprzęt, siłownie oraz plany do ćwiczeń więc muszę poradzić sobie z tym co mam oraz prosić was o pomoc.
Chciałbym również wiedzieć ile powinienem minimalnie wypijać wody dziennie, potrzebuję jakiejś konkretnej wartości aby w nią celować ponieważ zawsze miałem z tym problem, czasem nie wypijam nawet litra, staram się z tym walczyć.
Za całą pomoc z góry dziękuję!